0342 705 700 confbct@gmail.com

Конференція для фахівців будівельної галузі 2020

Конференція для фахівців будівельної галузі 2020

Запрошуємо Вас взяти участь в ХVI-й загальноукраїнській науково-практичній конференції для керівників і фахівців організацій будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів:

«Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних  та  ремонтно-будівельних робіт  із застосуванням сучасних технологій. Управління вартістю життєвого циклу об’єктів – 2020»

1– 5 червня 2020 р., м. Івано-Франківськ

 1. Нові нормативні документи та ДСТУ з ціноутворення у будівництві, вартості будівельних та проектних робіт, експертизи проектної документації, технології і організації будівельного виробництва. Зміни ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 та ДСТУ Б Д.1.1-7:2013.
 2. Нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд.
 3. Особливості тендерних процедур на виконання будівельних робіт згідно законодавства у системі «Прозорро» та на електронних майданчиках.
 4. Міжнародна практика укладання та ведення договорів на виконання робіт у будівництві. Інженер-консультант в Україні.
 5. Визначення та обґрунтування вартості ресурсів необхідних для виконання будівельних робіт згідно ДСТУ Б Д.1.1-1-2013.
 6. Розробка, погодження та використання iндивiдуальних елементних кошторисних норм та стандартів організації (СОУ). Укрупнені кошторисні норми, укрупнені показники вартості будівництва, об’єкти аналоги. Їх розробка та застосування.
 7. Управління вартістю життєвого циклу об’єктів.
 8. Цифрове будівництво та BIM-технології в Україні. Нові можливості кошторисних програмних комплексів. Майстер-класи.

Майстер-класи проведуть розробники кошторисних програмних комплексів («АВК-5», «АС-4» та інші).

Крім участі у пленарних засіданнях учасники конференції зможуть:

 • отримати консультації щодо технологій використання та визначення вартості робіт у виробників сучасних будівельних матеріалів та технологій;
 • отримати індивідуальні консультації у розробників програмного забезпечення, надати свої пропозиції і зауваження для покращення програмного забезпечення, вирішити власні практичні питання.
 • взяти участь у дискусії з питань розробки, використання та обміну індивідуальними кошторисними нормами.

Для учасників конференції встановлена пільгова вартість спеціальної літератури.

Конференція проходить за участі та підтримки Академії будівництва України, Асоціації розробників і розповсюджувачів кошторисних програм, Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів та Івано-Франківської ОДА.


Попередня реєстрація

Якщо Ви хочете подати заявку на конференцію, Ви можете заповнити анкету реєстрації.  Для попередньої реєстрації натисніть кнопку:

[otw_shortcode_button href=”https://ssb-support.s3-eu-west-1.amazonaws.com/Konferenc/2020/Zapr_Konf_2020_ua.doc” size=”medium” icon_position=”left” shape=”square”]Завантажити запрошення[/otw_shortcode_button]                    [otw_shortcode_button href=”https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrRar65JR-vmQaQdRosb7BuCRtX2HXH5o-GNnsgJFWM9Qmpg/viewform” size=”medium” icon_position=”left” shape=”square”]Реєстрація[/otw_shortcode_button]

Designed & Developed by ПП ССБ Електронікс
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!