0342 705 700 confbct@gmail.com

Розкажемо Про нас

Методичний центр «Будівництво – сучасні технології» пропонує вашій увазі нормативно-методичну літературу для спеціалістів будівельної галузі. За детальнішою інформацію звертайтесь: сайт: http://mcbct.com.ua, електронна скринька: post@ssb.if.ua, телефони: 0342 777 208, 0342 705 700.

Методичний центр «Будівництво – сучасні технології» спільно з розробниками кошторисних програм щороку проводить конференцію та серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі у різних обласних центрах України з питань визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Для участі запрошуються керівники і спеціалісти організацій будівельної та житлово-комунальної галузі, замовники, інвестори та проектанти.

Крім ознайомлення з основним матеріалом, учасники можуть відвідувати майстер-класи з експлуатації кошторисних програмних комплексів, отримувати індивідуальні консультації, безкоштовно пройти сертифікаційне тестування для отримання сертифікату, що засвідчує знання кошторисного ПК (АВК-5, АС-4). З матеріалами проведення попередніх та запланованих заходів можна ознайомитися на сайті: http://ssb.com.ua,  http://mcbct.com.ua.

Авторизовані Навчальні Центри проводять курси зі знання кошторисної справи та кошторисного ПЗ.

 

     Крім того, в різних містах України  – слідкуйте за рядками новин на сайті http://ssb.com.uahttp://mcbct.com.ua.

Методичний центр «Будівництво – сучасні технології» відкритий до співпраці, прийняття і втілення в життя нових ідей.

ПП «Будівництво – сучасні технології» нагороджено знаком та грамотою «Підприємство 2010 року».

Ми завжди раді бачити вас на наших заходах.

     Ціль – надання актуальної інформації з питань ціноутворення у будівництві шляхом проведення конференцій та семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Обговорення та пошук шляхів вирішення нагальних проблем щодо питань ціноутворення в будівництві, методик розрахунку, нормування праці, кошторисної документації тощо. Ознайомлення зі змінами в законодавстві, безпосереднє спілкування з представниками державних органів, наукових організацій, розробниками норм, розробниками кошторисних програмних продуктів, постачальниками інноваційних будівельних матеріалів та технологій, обмін практичним досвідом зі своїми колегами, які приїхали з різних куточків України. Впровадження в будівельній галузі України сучасних інформаційних технологій проектування, управління будівництвом та експлуатацією об’єктів («цифрове будівництво», БIM-технології).

Designed & Developed by ПП ССБ Електронікс
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!