0342 705 700 confbct@gmail.com

Наші партнери

ОФІЦІЙНІ

Комплексне обслуговування підприємств з питань автоматизації виробничої діяльності та управління підприємством за допомогою комп’ютерної техніки.

Cвітовий лідер який націлений на реалізацію інноваційних ідей. Це найбільший у світі постачальник програмного забезпечення (САПР) та послуг для промислового і цивільного будівництва, машинобудування, геоінформатики, цифрових засобів передачі інформації і бездротового зв’язку.

Німецька хімічна компанія, що працює в трьох напрямках: чистячі і миючі засоби, косметика, засоби особистої гігієни, технологія склеювання

Ceresit представляє широкий асортимент спеціальних продуктів і системних рішень, що відповідають потребам промисловості, професіоналів у сфері будівництва

PERI – надійний партнер для всього процесу будівництва та на всіх етапах вашого проекту.

ІНФОРМАЦІЙНІ

Головний будівельний портал України Build Portal – це віртуальна модель будівельного ринку України. На порталі БудПорт зібрані ВСЕ виробники, постачальники, магазини, майстри, що працюють на українському ринку будівельних матеріалів і послуг .

Всеукраїнський діловий інформаційно – аналітичний журнал про сучасному будівництві.

Всеукраїнська газета про будівництво та ремонт.

Професійно інформаційно-аналітичне видання про будівельний ринок і нерухомість, яке об’єднує інтереси органів влади, проектувальників, забудовників,фінансових установ і виробників будівельних матеріалів.

Сучасна медіа-компанія, що включає в себе FM (в Івано-Франківську на частоті 107 МГц) та інтернет-радіостанцію, кабельне телебачення (в Івано-Франківську в мережах «Діскавері» та «Ланет Нетворк») та інтернет-телебачення.

ГОТЕЛЬ

Готель “Надія” – найкращий бізнес-готель *** Східної Європи за результатами міжнародної премії International Hospitality Awards 2016
Designed & Developed by ПП ССБ Електронікс
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!